O mnie

Cześć! Witam Cię na moim blogu!
Mam na imię Łukasz i jestem przykładem wiecznego marzyciela który nie boi się marzyć o rzeczach wielkich. Z głową pełną pomysłów staram się czerpać z życia jak najwięcej stroniąc od rutyny i monotonii.

W moich podróżach najbardziej cenie sobie wolność i autentyczność. A taką możliwość daje mi m.in autostop. To właśnie w tej formie odbyłem swoje najdalsze i najbardziej zróżnicowane podróże. Dały mi niezliczoną ilość wspomnień a zarazem ogromne pokłady pokory i życiowej lekcji.

Drzemie we mnie dusza artysty i sportowca. Podróżuję, fotografuję, chodzę po górach, tworzę muzykę, uprawiam triatlon, jeżdżę na rolkach, biegam za piłką oraz interesuję się astronomią i kulturą bliskowschodnią.

Moja przygoda z podróżami zaczęła się w 2013 roku. Wtedy dotarłem autostopem z Polski do Lizbony w Portugalii. Zajęło mi to miesiąc i było to preludium do moich kolejnych wyjazdów. Już niespełna rok później wziąłem na celownik kontynent Azjatycki. Po 3 miesiącach zawitałem w Tajlandii odwiedzając m.in takie kraje jak Rosja, Kirgistan, Chiny czy Laos.
Rok 2016 to kolejna podróż po Azji. Trwała ona pół roku i dojechałem z Polski do Malezji przez m.in takie kraje jak Turcja, Iran, Pakistan, Indie, Nepal, Birma czy Tajlandia. Z tej podróży powstała książka która oczekuje na wydanie. Każda z tych podróży była przeplatana innymi mniejszymi wyjazdami w różnorodnej formie. Więc wszystko co tutaj znajdziesz jest owocem tych wszystkich podróży i przemyśleń kręcących się wokół nich. Jest to zbiór miejsc, przygód oraz inspiracji i motywacji do działania. Także rozsiądź się wygodnie i zapraszam Cię na wspólną podróż 🙂

„Człowiek nie może odkryć nowych oceanów, dopóki nie znajdzie odwagi żeby stracić z oczu brzeg”
Translate »